Državno odlikovanje za revijo Sodobna pedagogika

Prejemniki in prejemnice državnega odlikovanja

Sodobna pedagogika, ki je tesno povezana z Oddelkom za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete, je prejemnica državnega odlikovanja red za zasluge. Državno odlikovanje je predsednica Republike Slovenije dr. Nataša Pirc Musar reviji podelila ob 140- letnikih izhajanja ter njen izjemen prispevek k razvoju pedagogike kot znanstvene vede v domačem in mednarodnem prostoru.

Iskrene čestitke!

Monografija: V iskanju Buddhe

Naslovna fotografija kipca Buddhe: Napad Mare in Buddhov poslednji preizkus v premoščanju skušnjav; Kašmir, Indija, 8. stoletje (vir: The Cleveland Museum of Art; javna last), oblikovanje: Irena Hvala.

Oddelek za prevajalstvo Filozofske fakultete znova pridobil članstvo v mreži EMT

Mreža EMT (European Master's in Translation) v evropskem prostoru združuje magistrske programe iz prevajanja, ki dosegajo najvišje mednarodne kriterije kakovosti izobraževanja prevajalcev in prevajalk.

Sprejem za športnice in športnike

Skupna fotografija vseh udeležencev srečanja