Gostovanje prodekanje Fakultete za zgodovino in filozofijo Univerze Babeş Bolyai v Cluju

Prof. dr. Enikő Rüsz Fogarasi je gostovala na Oddelku za zgodovino.

3. in 4. aprila je v okviru predmetov o zgodovini JV Evrope v zgodnjem novem veku s predavanjima Mestne utrdbe zgodnjenovoveške Transilvanije na sočasnih upodobitvah in danes (The urban fortifications of the Early Modern Transylvanian Principality in contemporaneous pictures and today) ter Nekaj vpogledov v zgodnjenovoveško zgodovino Transilvanije: transilvansko gospodarstvo (Some insights into the history of Early Modern Transylvania: The economy of the Transylvanian Principality) gostovala prof. dr. Enikő Rüsz Fogarasi, prodekanja Fakultete za zgodovino in filozofijo Univerze Babeş Bolyai v Cluju.

Zadnje novice

Podelitev priznanj za najboljšo doktorsko disertacijo na področju humanistike in družboslovja

Skupna fotografija mentorjev, somentorjev in dveh nagrajencev

Dr. Jasna Podreka in dr. Sonja Pečjak sodelovali na 3. Predsedničinem forumu