Intenzivni program skupnega magistrskega programa KREOL

Med 26. junijem in 2. julijem 2022 je v Piranu potekal Intenzivni program drugostopenjskega programa KREOL s tematskim fokusom: Afekti, atmosfere in čustva v družbenem življenju, etnografski praksi in antropološki teoriji. Študentke in študenti vseh sedmih partnerskih univerz (Univerza na Dunaju, Univerza Lumière Lyon II, Irska nacionalna univerza Maynooth, Univerza Adama Mickiewicza, Poznan, Avtonomna univerza Barcelona, Univerza v Bernu, Univerza v Ljubljani) so predstavili izhodišča svojih magistrskih nalog, poslušali predavanja profesorjev iz sodelujočih univerz, se udeležili delavnic, širili svoja antropološka obzorja, spletli prijateljstva in nenazadnje uživali tudi med valovi. Intenzivni program je eden izmed osrednjih gradnikov programa KREOL in vsako leto poteka v državi ene izmed partnerskih univerz.

04. 10. 2022

Slavnostna otvoritev študija portugalskega jezika in književnosti

Voditeljica dogodka in docentka na Oddelku za romanske jezike in književnosti Blažka Müller
03. 10. 2022