Nagrada za plakat študentskega projekta

Nagrajeni plakat

Eden od plakatov, ki je nastal v okviru pilotnega projekta Promocija študijev Filozofske fakultete med dijaki, je na prvem medcelinskem tekmovanju oblikovanja plakatov Poster Stellars prejel prvo nagrado v študentski kategoriji (kultura). Pri projektu so sodelovali študenti psihologije, ki so raziskali potrebe fakultete in njenih oddelkov, na osnovi njihovih ugotovitev sta študentki slovenistike oblikovali sporočilo, študentke Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Univerze v Ljubljani pa oblikovale plakate in ostale materiale. Študenti, ki so sodelovali pri projektu so: Lea Bracovič in Katja Strgar (študentki magistrskega študija slovenistike), Anže Dejak, Kristina Ferjančič in Mateja Habjanič (študenti magistrskega študija psihologije) ter Ana Karlin, Ana Valenko in Maša Kunej (študentke magistrskega študija Grafično oblikovanje, ALUO). Mentorja projekta sta bila doc. dr. Boštjan Bajec (Oddelek za psihologijo Filozofske fakultete) in prof. Boštjan Botas Kenda (ALUO).

Iskrene čestitke!

04. 10. 2022

Slavnostna otvoritev študija portugalskega jezika in književnosti

Voditeljica dogodka in docentka na Oddelku za romanske jezike in književnosti Blažka Müller