Podelili smo priznanja Filozofske fakultete za leto 2021

Prejemniki in prejemnice priznanj Filozofske fakultete za leto 2021 z vodstvom fakultete

Dekanja Filozofske fakultete, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, je na novoletnem sprejemu, ki je potekal v petek, 17. 12. 2021, preko spleta, podelila priznanja Filozofske fakultete za leto 2021. Priznanja so prejeli:

• priznanje za življenjsko delo:

izr. prof. dr. Brigita Kosevski Puljić (Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko),

dr. Jasmina Šuler-Galos (CSDTJ),

• priznanje za pedagoško in raziskovalno delo:

prof. dr. Irma Potočnik Slavič (Oddelek za geografijo),

prof. dr. Mateja Pezdirc Bartol (Oddelek za slovenistiko),

• priznanje za pedagoško delo:

doc. dr. Amalija Maček (Oddelek za prevajalstvo),

• priznanje za strokovno delo:

Matejka Lapajne (Finančno-računovodska služba),

prof. dr. Martina Ožbot Currie (Oddelek za romanske jezike in književnosti),

Nives Kolarič (Oddelek za psihologijo),

• priznanje za enkratni dosežek:

dekan Filozofske fakultete v obdobju 2017–2021, prof. dr. Roman Kuhar, in prodekani: prof. dr. Gašper Ilc, prof. dr. Barbara Pihler Ciglič, prof. dr. Jasna Mažgon, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally in prodekanja študentka Katja Černe.

Iskrene čestitke!

Zadnje novice

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)