Posnetki letne konference projekta Gearing Roles

Konferenca projekta Gearing Roles

Vabljeni k udeležbi in ogledu posnetkov prispevkov druge letne konference projekta Gearing Roles, ki je potekala med 9. in 11. novembrom 2020 z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju. Organizirala jo je projektna ekipa Sabanci Univerze iz Turčije, na njej pa sta sodelovala dekan Filozofske fakultete prof. dr. Roman Kuhar, vabljen govorec na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju I: Institucionalni odzivi in odpori, in prof. dr. Milica Antić Gaber, vabljena govorka na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju II: Ukrepi, strategije in solidarnosti.

Več o konferenci in udeleženkah in udeležencih

Posnetki prispevkov na konferenci so dostopni na YouTube kanalu Sabanci Univerze.

Več o samem projektu:

26. 11. 2020

Nova številka telefona za psihološko podporo prebivalcem ob epidemiji

26. 11. 2020

Pomoč najbolj socialno ogroženim študentkam in študentom

25. 11. 2020

30 let lektorata za nizozemski jezik in kulturo