Predstavitev knjige Rimsko cesarstvo in njegovi Germani Herwiga Wolframa in predavanje dr. Slavka Ciglenečkega

Na Oddelku za zgodovino so pripravili javno predstavitev knjige prof. dr. Herwiga Wolframa Rimsko cesarstvo in njegovi Germani. Pripoved o izvoru in prihodu.

V sredo, 24. maja 2023, je Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete pripravil javno predstavitev knjige prof. dr. Herwiga Wolframa Rimsko cesarstvo in njegovi Germani. Pripoved o izvoru in prihodu (prev. M. Lovenjak. Ljubljana: Studia humanitatis, Založba ZRC, 2022). O knjigi in avtorju sta spregovorila prevajalec doc. dr. Milan Lovenjak in akad. prof. dr. Peter Štih. Po predstavitvi je sledilo predavanje dr. Slavka Ciglenečkega (ZRC SAZU, Inštitut za arheologijo) z naslovom Naselbinska podoba območja med Raveno in Konstantinoplom v pozni antiki.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.