Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju za leto 2022 za dva projekta Filozofske fakultete

Izr. prof. dr. Sašo Jerše in lekt. dr. Mateja Gaber s prejetim priznanjem.

Ustanova Slovenska znanstvena fundacija je 31. 5. 2023 podelila priznanja Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju za leto 2022. Med nagrajenimi posamezniki in projekti sta tudi projekta oz. prejemniki priznanja s Filozofske fakultete, in sicer:

• izr. prof. dr. Sašo Jerše (vodja projekta) in lekt. dr. Mateja Gaber skupaj z ekipo za projekt Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! (v letu 2022) (več),
  • izr. prof. dr. Bojan Balkovec, doc. dr. Peter Mikša, prof. dr. Božo Repe, asist. dr. Božidar Flajšman in izr. prof. dr. Kornelija Ajlec (Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete) za razširjanje preverjenih in na znanstvenih metodah temelječih zgodovinskih spoznanj splošni javnosti.

Iskrene čestitke!

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko prejemnica Valvasorjeve nagrade za življenjsko delo