Spletna stran Filozofske fakultete prejela nagradi Netko 2021

Spletna stran Filozofske fakultete je prejela dve nagradi Netko 2021.

Nova spletna stran Filozofske fakultete je prejela kar dve nagradi Netko 2021, in sicer 2. mesto v kategoriji Naj spletna stran javne ali nevladne organizacije ter 2. mesto v kategoriji Naj spletna stran za otroke in mladino.

Z nagrado Netko Gospodarska zbornica Slovenije in Register.si nagrajujeta najboljše spletne projekte podjetij, ustanov, uradov in posameznikov, ki domujejo in si dovolijo odpreti vrata v digitalen svet na domeni .si. Z nagrado komunicirajo slovensko spletno identiteto, podpirajo domače spletne projekte, razvoj, ustvarjalnost in domiselnost ustvarjalcev ter hkrati spodbujajo uporabo nacionalne domene .si.

Rešitev za spletno stran Filozofske fakultete so pripravili v podjetju Enki d. o. o.

www.netko.si

predstavitev projekta

29. 11. 2021

Nahtigalove in dekanjine nagrade Filozofske fakultete 2020/2021

25. 11. 2021

Podpora Senata Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani kolektivu Informativnega programa Televizije Slovenija

Foto: www.siol.net
25. 11. 2021

Predavanje doc. dr. Petra Mikše: Od kod gorska identiteta Slovencev?