Sprejem za študente in študentke na izmenjavi

11. februarja 2021 je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente.

V četrtek, 11. februarja 2021, je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente, ki jih bomo na Filozofski fakulteti gostili v letnem semestru. Študentke in študente je pozdravila prodekanja, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally, nato pa smo jim predstavili fakulteto, knjižnice, podporo tutork in tutorjev za tuje študente ter študentske ugodnosti. Kljub trenutno negotovi situaciji jih bo na naši fakulteti gostovalo 51. Mednarodni študenti in študentke začenjajo svoj študij bodisi na daljavo bodisi so že pripotovali v Slovenijo. Izrekamo jim toplo dobrodošlico in jim želimo čim več lepih ter zanimivih izkušenj tekom izmenjave.

03. 03. 2021

Zbirka razglednic dostopna v Digitalni knjižnici Slovenije

Razglednica črnogorske narodne noše (vir: dLib.si - Crnogorska narodna noša, arhiv: dokumentacija oddelka)
23. 02. 2021

Izšel je priročnik o uporabi digitalne tehnologije v humanistiki

Izšel je priročnik o uporabi digitalne tehnologije v humanistiki.