Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti bomo v letnem semestru gostili okoli 70 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v petek, 10. 2. 2023, pripravili informativno srečanje (Welcome Day).

Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, nato smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar