Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi

Na Filozofski fakulteti bomo v letnem semestru gostili preko 120 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo 15. 2. 2024 pripravili informativno srečanje Welcome Day. Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, predstavili smo jim fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente, ki se jim za vso pomoč zahvaljujemo. Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Intervju s prof. dr. Mladenom Dolarjem

Prof. dr. Mladen Dolar (foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer)

Predavanje: Trideset let samostojnosti Slovenije

Predavanje: Trideset let samostojnosti Slovenije (avtor slike: Matjaž Brglez)

Predstavitev knjige (Internatite. Neslišani glas iz fašističnih taborišč (1940–43) v Trstu in Ljubljani

Predstavitev v Ljubljani (foto: U. S.)