Študenta Filozofske fakultete Tanja Božić in Sašo Puljarević - prejemnika nagrade Mlado Pero

Fotografija: Voranc Vogel/Delo

Pesnica in prozaistka Tanja Božić, magistrska študentka primerjalne književnosti in francoščine, ter literarni kritik Sašo Puljarević, magistrski študent primerjalne književnosti in južnoslovanskih študij,  sta prejela nagrado Mlado pero, s katero časopisna hiša Delo spodbuja literaturo mlajših generacij.

Nagrajencema iskreno čestitamo in jima želimo še obilo uspehov!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022