Znanstvena založba in Knjigarna Filozofske fakultete na 36. slovenskem knjižnem sejmu

Knjižni sejem

36. slovenski knjižni sejem (23.–29. 11. 2020) bo letos potekal v spletnem okolju pod geslom Narazen, a vendar skupaj! Na Filozofski fakulteti smo tokrat na sejem prinesli celotno ponudbo naše založbe, ki si jo lahko ogledate v spletni knjigarni.

Sejemski nakup je potrebno opraviti po e-pošti, kar pomeni, da nam svoje naročilo posredujete na e-naslov knjigarna@ff.uni-lj.si. Odgovorili vam bomo, kolikor se da hitro in vam z obratno e-pošto poslali ponudbo s priznanim 25 %, pri nekaterih knjigah pa tudi 50 % sejemskim popustom. Posebne popuste bomo objavili vsak dan sejma sproti, zato vas vabimo, da spremljate tudi Facebook profil Knjigarne Filozofske fakultete. Vabljeni!

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov

Produkcijska ekipa: študenti UL AGRFT