14. Grošljev simpozij »Pignora amoris: Otroci in otroštvo v antiki«

Vljudno vas vabimo na 14. Grošljev simpozij z naslovom »Pignora amoris: Otroci in otroštvo v antiki«, ki ga organizirata Društvo za antične in humanistične študije Slovenije ter Inštitut za arheologijo ZRC SAZU.

Interdisciplinarno znanstveno srečanje s spremljajočimi dogodki bo potekalo od ponedeljka, 5. junija, do četrtka, 8. junija 2023, v Atriju ZRC SAZU, Novi trg 2, Ljubljana. Program in povzetke najdete na spletni povezavi. Referati se bodo snemali in bodo z nekajdnevnim zamikom na ogled tudi na ZRC-ovem kanalu YouTube, povezave bodo objavljene na spletnih straneh ZRC SAZU in DAHŠ.

Vstop je prost.

Organizacijski odbor Grošljevega simpozija 2023 (Nada Grošelj, predsednica DAHŠ; Anja Ragolič, IZA, ZRC SAZU; David Movrin, podpredsednik DAHŠ; Domen Iljaš, Teološka fakulteta UL)

Sprememba GU Ada Gruntar Jermol

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 17. 6.

Oddelek za arheologijo

AR1 Arheologije sveta – 1. del izpita: Odpoved izpitnega roka z dne 1. 7. 2024