Oddelek za zgodovino

Brezstična točka OHK za osebni prevzem gradiva od 12. aprila dalje ponovno deluje

Od 12. aprila dalje bo prevzemna točka delovala po spodaj navedenem urnikuz izjemo 26. in 27. aprila, ko bodo knjižnice ZAPRTE. Gradivo, naročeno v oddelčni knjižnici preko COBISS+ oziroma po e-pošti ali telefonu, lahko po obveznem predhodnem obvestilu knjižnici, da želite osebno prevzeti naročeno gradivo, prevzamete naslednji delovni dan (ali po dogovoru) pred študentsko učilnico v atriju prizidka*, vrnete pa ga kadarkoli med odprtostjo prevzemne točke:

ponedeljek         13 - 17
torek                     11 - 15
sreda                    13 - 17
četrtek                 11 - 15
petek                    11 - 15

S seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument.

Arheološka in etnološka knjižnica omogočata brezstično izposojo in vračilo na Zavetiški ulici 5 po predhodnem dogovoru.
Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

Pošiljanje gradiva po pošti za redne študente, člane OHK, je še vedno na voljo.

Z morebitnimi vprašanji se lahko obrnete na oddelčno knjižnico.
Ostanite zdravi!

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Vojko Gorjanc

Sejem Liber.ac 2021: Stopinje v mestu (18.–20. maja 2021)

Oddelek za umetnostno zgodovino