COD UL ponudba kreditno ovrednotenih obštudijskih dejavnosti 2022/2023

V študijskem letu 2022/2023 Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani razpisuje 23 kreditno ovrednotenih dejavnosti, na katere se lahko vpišete v sklopu splošne zunanje izbirnosti in pridobite 3 ali 4 ECTS  kreditne točke. Ponudba zajema vsebine s področja varovanja okolja, osebnega in profesionalnega razvoja, govornega sporočanja in nastopanja, mednarodnega projektnega dela, socialnih inovacij za izzive dolgožive družbe, orkestrsko igro in športne dejavnosti. Vpis bo potekal od 16. 8. 2022 do 25. 9. 2022 oziroma do zapolnitve mest. Ponudba in informacije o vpisu so dostopne tukaj.

Lep pozdrav,

Referat za dodiplomski študij in Referat za magistrski študij

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun