Študentski svet FF

Danes: Volitve študentskih predstavnic in predstavnikov v ŠSFF

Objavljamo opomnik, da bodo danes, 10. 2. 2021, med 9.00 in 15.00 potekale volitve študentskih predstavnic in predstavnikov v Študentski svet Filozofske fakultete. Poteka​le bodo prek sistema Simply voting, v katerem boste lahko oddali svoj glas za kandidata oziroma kandidatko. Če študirate na več oddelkih (dvopredmetni ali vzporedni študij), oddate glas na vseh svojih oddelkih.

V sistem Simply voting vstopate na tej povezavi. Vanj se vpišete s svojo VIS-identiteto (primer: ab1234@student.uni-lj.si). Navodila in razpis najdete tukaj.

V primeru tehničnih težav se lahko obrnete na g. Matica Klevišarja (matic.klevisar@uni-lj.si).

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport