Dodatni izpitni roki - Odd. za prev.

Študente in študentke vseh programov in stopenj obveščamo, da bo zaradi letošnjih katastrofalnih poplav in odpravljanja njihovih posledic na voljo dodatni izpitni rok v tednu od 18. do 20. 9. 2023.

Študente in študentke prosimo, da najkasneje do 8. 9. 2023 do 8h po elektronski pošti izvajalcu izpita in tajništvu  (mojca.golob@ff.uni-lj.si) javijo morebitno željo po dodatnem izpitnem roku.

Vsa ostala obvestila povezana z vpisom oz. prehodom v višji letnik so vam poslali referati.  Obvestila so objavili tudi na svojih spletnih straneh.

Mojca Golob

Referat, Oddelek za arheologijo, Oddelek za geografijo, Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Oddelek za umetnostno zgodovino, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Cepljenje - klopni meningoencefalitis

SPREMEMBA URE PRI GOVORILNIH URAH MIRJAM MENCEJ V ČETRTEK, 9.MAJA 2024