DODIPLOMSKI študij – Raziskovalne štipendije v tujini 2021

Pozdravljeni,

zveza univerz EUTOPIA, ki poleg Univerzi v Ljubljani vključuje Vrije Universiteit Brussel (Belgija), University of Gothenburg (Švedska), CY Cergy Paris Université (Francija), Pompeu Fabra University – Barcelona (Španija) in University of Warwick (UK), je odprla razpis za poletne raziskovalne štipendije za dodiplomske študentke in študente v tujini, namenjene študentskemu raziskovalnemu udejstvovanju poleti 2021; raziskave morajo potekati na kateri od partnerskih univerz tega programa, njihov rezultat pa ne sme biti naloga, ki bi bila ocenjena v sklopu študija. Razviti morate svojo projektno prijavo. Razmislite o raziskovalnih temah, ki vas zanimajo in ste jim kos ter pritegnite in prosite za nasvete slovenskega mentorja in mentorja iz tujine! Takšen projekt je lahko pomembna referenca za naprej.

Rok prijav: 28. februar 2021, vendar se je aktivnega razmišljanja o prijavi in konzultacij z mentorji potrebno lotiti čim prej, saj boste morali do 28. februarja 2021 oddati vse dele prijave.

Več informacij: EURSS_guidance_document_2021_Final.pdf (mcusercontent.com)

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)