Znanstvenoraziskovalni inštitut

Dogodki s področja raziskovalnega dela

• Serija spletnih delavnic o izvrševanju Načrta S in možnosti odprtega dostopa do knjig (Spletno okolje: med 1. 3. 2021 in 5. 5. 2021). Več informacij.
  • Nacionalni e-informativni dogodek za MSCA mreže doktorskega študija (Spletno okolje: ponedeljek, 3. 5. 2021, med 10.00 in 14.45). Zoom
  • Dogodki Interreg programa Območje Alp (Spletno okolje: 5., 10. in 12. 5. 2021). Več informacij.
  • Serija brezplačnih spletnih seminarjev o grozdih programa Obzorje Evropa (Spletno okolje: med 29. 4. 2021 in 20. 5. 2021). Več informacij.
  • Nacionalni informativni dnevi za razpise MSCA v letu 2021 v organizaciji NKO za MSCA in Alumni kluba MSCA Slovenije (Spletno okolje: med 12. 4. 2021 in 11. 10. 2021). Več informacij.
  • Konferenca o odprtih repozitorijih (Spletno okolje: med 7. in 10. 6. 2021). Več informacij.
  • Spletna delavnica za pripravo vlog na razpis ERC Starting in Consolidator Grants s področja družboslovja in humanistike (Spletno okolje: 2. in 3. julij 2021). Več informacij.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Posnetek predavanja FAIR načela za raziskovalne podatke

Znanstvenoraziskovalni inštitut