Referat za doktorski študij

EUTOPIA Program mobilnosti doktorskih študentov

Odprt je razpis EUTOPIA Programa mobilnosti doktorskih študentov. Mobilnost bo omogočala 3-6 tedenski raziskovalni obisk na eni izmed partnerskih univerz – CY Cergy Paris Université, Univerzi v Warwicku, Vrije Universiteit Brussel, Univerzi v Göteborgu in Univerzi Pompeu Fabra v Barceloni. Vsaka od sodelujočih univerz bo izbranim kandidatom za mobilnost dodelila sredstva v višini do 5000 €. Vsaka univerza bo izbrala 3 kandidate.

Kandidati Univerze v Ljubljani, ki se lahko prijavijo na razpis, morajo biti v času prijave in obdobja mobilnosti vpisani na enega od doktorskih programov na UL.

Rok za prijavo: 22. junij 2021 do 13. ure (CET)

Več informacij lahko najdete v priloženih dokumentih in na spletni strani EUTOPIA Programa mobilnosti doktorskih študentov.

EUTOPIA mobilnost - določila UL

Prijavnica

V primeru vprašanj se lahko obrnete na go. Jeleno Tomažin (jelena.tomazin@uni-lj.si, 01/2418 656).

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL