Jezikovnokulturni sprehod po našem mestu od FF do parka Tivoli, 7. 12. 2023

Spoštovani študentje!

Kot sem vas že obvestil pri svojih izbirnih predmetih na 2. stopnji, vas vabim na kratko pešpotovanje po Ljubljani, in sicer se dobimo v četrtek, 7. 12. 2023, ob 8.25 v avli Filozofske fakultete na Aškerčevi 2. Nato bomo našo pot nadaljevali do Toporišičeve spominske table v Foersterjevem parku in naprej po Ljubljani, kot sem vam opisal v posebnem dokumentu v spletnih učilnicah in bomo na kratko prediskutirali tudi ob vsaki postojanki.

Toplo vabljeni tega mrzlega četrtka na pešpotovanje seveda tudi vsi ostali, ki boste imeli čas.

Upam, da si boste lahko vzeli čas in da boste, bomo zdravi. In kot kaže, ne bo ne snega ne dežja.

Ekskurzijo bi zaključili v eni od kavarn v bližini predsedniške palače oz. Cankarjevega doma.

Prof. dr. Hotimir Tivadar

Sprememba GU Jana Kenda

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (6. 5. – 10. 5. 2024)

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za muzikologijo, 30.4.