Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Kako izdelati navodila za ravnanje z raziskovalnimi podatki v raziskovalni organizaciji (CTK predavanje)

Vljudno vabljeni na predavanje z naslovom Kako izdelati navodila za ravnanje z raziskovalnimi podatki v raziskovalni organizaciji.

V predavanju vam bo dr. Janez Štebe, predstojnik Arhiva družboslovnih podatkov, podatkovne infrastrukturne raziskovalne enote na Inštitutu za družbene vede FDV Univerze v Ljubljani ter nacionalne področne enote za evropski konzorcij CESSDA, predstavil okvirna navodila raziskovalcem pri ravnanju z raziskovalnimi podatki.

Predstavljen bo primer, kako je na pobudo vodstva FDV delovna skupina, v kateri so sodelovali različni deležniki, izdelala tovrstna navodila, njihove osnovne elemente ter nekatera vprašanja in dileme, ki so se pojavila v razpravah ob sprejemanju navodil.

Predstavitev bo v četrtek, 18. 3. 2021, ob 10.00, trajala bo približno 60 minut. Potekala bo preko telekonferenčnega sistema Zoom. Povezavo boste prejeli zjutraj, na dan predstavitve.

Prijavite se na spletni povezavi.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Vojko Gorjanc

Sejem Liber.ac 2021: Stopinje v mestu (18.–20. maja 2021)

Oddelek za umetnostno zgodovino