Znanstvenoraziskovalni inštitut

Kmalu prihaja 2. razpis za Inovacijski sklad UL

Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani bo že drugo leto zapored sofinanciral perspektivne inovativne projekte v višini do 25.000 € in jim pomagal do višje stopnje tehnološke pripravljenosti. Razpis se bo odprl 1. junija.

Univerza v Ljubljani je vzpostavila Inovacijski sklad z namenom lajšanja komercializacije tehnologij. Z njim omogoča ekipam, ki na UL razvijajo inovativne rešitve, da te približajo višjim stopnjam tehnološke pripravljenosti in s tem tudi industrijskim partnerjem oz. trgu.

Sredstva Inovacijskega sklada se bodo izbranim projektom dodelila prek razpisa, ki se bo odprl 1. junija 2021, rok za prijavo pa bo odprt do 20. avgusta. Skupni proračun sklada bo 70.000 €, posamezen projekt pa bo lahko prejel med 5.000 in 25.000 €. Informacije o razpisu in kako se prijaviti bodo dostopne 1. junija na spletni strani Pisarne za prenos znanja Univerze v Ljubljani.

Več informacij: obvestilo na spletni strani UL FF.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za arheologijo

Poletni urnik knjižnice

Razpis za nove asistente slovenščine v šolah na avstrijskem Koroškem