Knjižni Secret Santa Oddelka za prevajalstvo

Imate doma kakšno knjigo, ki je ne potrebujete več? Želite to knjigo priporočiti komu drugemu? Želite vi dobiti kakšno novo knjigo?
Ker leto 2020 ni najsrečnejše leto, ki smo ga kdajkoli doživeli, smo se tutorji Oddelka za prevajalstvo odločili polepšati praznični čas z manjšim knjižnim obdarovanjem.

Pravila za sodelovanje so naslednja:
1. Do 10. 12. 2020 izpolnite to anketo https://forms.gle/iQKaFwVaxuT5dbLd7 in svojemu Božičku zaupajte svoje podatke.
2. Do 14. 12. 2020 boste na e-poštni naslov od škratov dobili podatke o svojem obdarovancu.
3. Do 23. 12. 2020 na pošti oddajte knjigo, ki ste jo izbrali za obdarovanca, lahko priložite tudi kratko voščilo.
4. Uživajte v knjigi, ki vam jo bo poslal vaš Božiček!

K sodelovanju vabljeni tako študenti kot profesorji.

Vaši tutorji

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021