Knjižnična izposoja

Od ponedeljka, 9. 11. 2020, knjižnice OHK FF svojim članom omogočajo osebni brezstični prevzem in vračilo gradiva izven prostorov fakultete. Gradivo, naročeno v oddelčni knjižnici preko COBISS+ oziroma po e-pošti ali telefonu, lahko po predhodnem obvestilu knjižnici, da želite osebno prevzeti naročeno gradivo, prevzamete naslednji delovni dan (ali po dogovoru) pred prevzemno točko (študentska učilnica v atriju prizidka v sobi R1B, vhod z Rimske), kamor ga lahko tudi vrnete.

Odprtost prevzemne točke: ponedeljek 13h-17h, torek 8h-12h, sreda 13h-17h, četrtek 9h-13h, petek 11h-15h.

Prav tako je mogoče prejeti gradivo po pošti – dokler se ne sprosti javni prevoz, so paketi brezplačni.

Študent(k)e, ki so že rezervirali gradivo, vendar niso javili, ali ga želijo prevzeti osebno ali v paketu po pošti, naj to čim prej storijo.

Družbena razmerja: Ples živih – ples mrtvih

Obvestilo - tajništvo oddelka

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021