Znanstvenoraziskovalni inštitut

Mednarodna spletna šola TranSYS Online Training School (22. do 27. 11. 2020)

Posredujemo vabilo za udeležbo na mednarodni spletni šoli »TranSYS Online Training School«, ki bo potekala od 22. do 27. novembra 2020 v organizaciji Univerze v Ljubljani, Medicinske fakultete in TranSYS konzorcija.

Mednarodni predavatelji bodo v okviru spletne šole omogočili raziskovalcem in študentom številne možnosti za usposabljanje na področju znanstvenih in prenosljivih veščin, kot so načrtovanje študije in protokolov, generiranje in tehnologija podatkov, pridobivanje objavljenih podatkov ter komunikacija in diseminacija. Šola vključuje tudi posebno delavnico Od eksperimenta do klinike.

Študenti in podoktorski raziskovalci so vabljeni k sodelovanju s povzetkom, da predstavijo svoje delo s plakatom ali ustno predstavitvijo v okviru mednarodne šole.

Udeležba je brezplačna.

Povezava do spletne strani šole in programa: spletna povezava.

Oddelek za umetnostno zgodovino

Uradne ure 24. 4. 2024

Knjižnica v času prvomajskih praznikov

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Knjižnica v času prvomajskih praznikov

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za anglistiko, germanistiko in prevajalstvo, 30.4.