Možnost spletne mobilnosti na Univerzo v Hradcu Královém

Univerza v Hradcu Královém petim študentom UL v letnem semestru omogoča spletno mobilnost na njihovo ustanovo (ne gre za Erasmus+, roki prijav na Erasmus+ so mimo). Več informacij: Kopie návrhu Nabídka předmětů vyučovaných v cizích jazycích (uhk.cz); Learning from home was never easier - University of Hradec Králové (uhk.cz).

Rok prijav oddelčnemu koordinatorju (dr. Zwitter) prek e-pošte je 10. 12. 2020. Prijavo, ki jo boste oddali oddelčnemu koordinatorju, sestavljata:

(1) študijsko povprečje sedanje in morebitnih prejšnjih študijskih stopenj ter

(2) motivacijsko pismo, ki bo ovrednoteno enako kot motivacijska pisma za Erasmus+ izmenjave. Kriteriji so dostopni tu: Študij v tujini | Oddelek za zgodovino | Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani (uni-lj.si) (Merila Oddelka za zgodovino za vrednotenje prijav na razpis za Erasmus+) > merila preberite pred pisanjem motivacijskega pisma.

Če obstajajo vsebinsko dovolj sorodni predmeti, vam jih pri nas lahko priznamo namesto slovenskih, prav tako lahko priznamo zunanji izbirni predmet (priznavanje bomo dokumentirali na študijskem sporazumu).

Prijave bodo na našem oddelku ovrednotene po enakih kriterijih kot prijave na Erasmus+ študijske izmenjave.

Vabljeni k prijavi!

Družbena razmerja: Ples živih – ples mrtvih

Obvestilo - tajništvo oddelka

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo