Referat

Najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo - anketa

V zadnjih dveh letih je pandemija COVID-19 spremenila potek in način izobraževanja po vsem svetu, vplivala pa je tudi na mednarodno mobilnost študentov in internacionalizacijo. Zato je cilj evropskega ERSMUS+ projekta COVIMO, ki poteka v sodelovanju z osmimi univerzami iz Srednje in Vzhodne Evrope, povečati pripravljenosti na morebitne nove pandemije ali obsežne naravne nesreče. Ena izmed nalog za dosego cilja je zbiranje podatkov o uporabi IKT orodij in digitalnih metodologij pri poučevanju in študiju, s ciljem prepoznati najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo.

Za zbiranje podatkov so pripravili kratko anonimno anketo v angleškem jeziku, ki je dosegljiva na spletni strani Univerze v Ljubljani do 15.7.2021.

Hvala za sodelovanje!

Ekipa projekta COVIMO,

UL, Biotehniška fakulteta, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu