Oddelek za umetnostno zgodovino

Naknadni razpis za Erasmus+ praktično usposabljanje za leto 2020/21

Obveščamo vas, da je do porabe sredstev odprt naknadni razpis Erasmus+ za praktično usposabljanje 2020/2021. Upravičeno obdobje opravljanja prakse je od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021. Pogoje za prijavo in prijavni obrazec najdete na:

Za prijavo morate v Mednarodno pisarno oddati s strani oddelka potrjeno prijavnico ter že potrjen študijski sporazum (Learning Agreement). Zahtevano dokumentacijo pošljite po e-pošti na naslov: anja.golec@ff.uni-lj.si. Rok prijave za študente je vsaj 15 delovnih dni pred začetkom usposabljanja.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na doc. dr. Natašo Kavčič po e-pošti (natasa.kavcic@ff.uni-lj.si).

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Oddelek za azijske študije