NUK: Svetovanje na daljavo ter pomoč pri uporabi elektronskih informacijskih virov

V NUK želijo po najboljših močeh pomagati študentkam in študentom pri uspešnemu študiju. Med storitvami, ki jih nudijo v spletnem okolju, z veseljem ponujajo tudi svetovanje na daljavo. V času priprave zaključnih nalog boste študentke in študenti prejeli učinkovito pomoč pri iskanju oziroma uporabi elektronskih informacijskih virov (dLib.si, Cobiss+, elektronske revije in knjige ter druge podatkovne zbirke) za pripravo diplomskega, magistrskega dela ali doktorske disertacije.

Svetovanje na daljavo je brezplačno in poteka individualno po predhodni prijavi na povezavi.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

Oddelek za klasično filologijo

Tajništvo in knjižnica

Oddelek za muzikologijo