Znanstvenoraziskovalni inštitut

Omejitev sodelovanja na ravni UL – razpis CEI (Cooperation Fund Call for Proposals 2021)

Posredujemo vam informacijo o odprtem razpisu CEI – Cooperation Fund Call for Proposals 2021. Za aktivnosti planirane v prvem polletju 2022 je rok prijave 1. 9. 2021. Več o razpisu si lahko preberete na uradni spletni strani razpisa. Namen razpisa je sodelovanje članic CEI ter izmenjava izkušenj in dobrih praks med vsemi državami članicami s spodbujanjem mobilnosti in mreženja.

Predvideni proračun: 175.000 € (prijavitelji lahko zahtevajo do največ 15.000 €).

Univerza v Ljubljani (kot pravna oseba) lahko v razpisu sodeluje le v eni (1) projektni prijavi.

Na UL vljudno prosijo, da v kolikor nameravamo sodelovati v razpisu, to sporočimo do vključno torka, 27. 7. 2021, do 12. ure, na e-mail naslov: projekt@uni-lj.si.

Možno je izraziti oz. oddati le en interes s strani posamezne članice UL, zato vas vljudno prosimo, da ob interesu za prijavo predhodno kontaktirate tudi ZIFF (Ema Karo, Ema.Karo@ff.uni-lj.si), in sicer najkasneje do petka, 23. 7. 2021.

Po navodilu prorektorja, bodo, v kolikor bo to potrebno, na UL organizirali skupni usklajevalni sestanek vseh zainteresiranih prijaviteljev UL.

Sestanek bo potekal v četrtek, 29. 7. 2021, ob 10:00 uri preko telekonferenčnega sistema Zoom. Povezavo za udeležbo na sestanku boste prejeli pravočasno v torek, 27. 7. 2021, po 12 uri.

Sprememba GU Florence Lucienne Gacoin Marks

Sprememba GU Daša Stanič