Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Osebni brezstični prevzem in vračilo knjižničnega gradiva na FF ter brezplačno pošiljanje gradiva po pošti uporabnikom OHK

Od ponedeljka, 4. 1. 2021 dalje vse do preklica, knjižnice OHK FF svojim članom še vedno omogočajo osebni brezstični prevzem in vračilo gradiva izven prostorov fakultete. Ravno tako nadaljujemo z brezplačnim pošiljanjem gradiva po pošti študentom, ki so člani OHK. Gradivo, naročeno v oddelčni knjižnici preko COBISS+ oziroma po e-pošti ali telefonu, lahko po obveznem predhodnem obvestilu knjižnici, da želite osebno prevzeti naročeno gradivo, prevzamete naslednji delovni dan (ali po dogovoru) pred študentsko učilnico v atriju prizidka*, vrnete pa ga kadarkoli med odprtostjo prevzemne točke:

ponedeljek         13-17
torek                       8-12
sreda                    13-17
četrtek                   9-13
petek                    11-15

S seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument.

Arheološka in etnološka knjižnica omogočata brezstično izposojo in vračilo na Zavetiški ulici 5 po predhodnem dogovoru.
Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

Z morebitnimi vprašanji se lahko obrnete na oddelčno knjižnico.
Ostanite zdravi!

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport