Oddelek za umetnostno zgodovino

Potek študijskega procesa pri predmetih doc. dr. Katje Mahnič

V skladu s priporočilom rektorja Univerze v Ljubljani in vodstva FF bo doc. dr. Katja Mahnič svoja predavanja prestavila v spletno okolje. Do preklica bodo vsa predavanja pri predmetih Uvod v občo umetnostno zgodovino in Muzeologija potekala "na daljavo".
Spletni naslovi za predavanja v sledečem tednu bodo, kot do sedaj, objavljeni v spletni učilnici vsak petek. Vsa predavanja se bodo snemala, posnetek posameznega predavanja bo v spletni učilnici na voljo en teden.
Po preklicu varnostnih priporočil bomo s predavanji pri obeh predmetih nadaljevali v kombinirani obliki po razporedih, ki sta objavljena v spletni učilnici.

Družbena razmerja: Ples živih – ples mrtvih

Obvestilo - tajništvo oddelka

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021