Povabilo k vključitvi v učne skupnosti visokošolskih učiteljev in študentov EUTOPIE

Zveza EUTOPIA je učna in raziskovalna skupnost šestih evropskih univerz nove generacije, ki je bila uspešna s prijavo projekta Evropske univerze v okviru programa Erasmus+. Članica zveze je med drugim tudi Univerza v Ljubljani. Namen zveze EUTOPIA je spodbujati mobilnost študentov in akademikov ter drugega univerzitetnega osebja z novimi načini skupnega poučevanja in učenja ter čezmejnega sodelovanja.

Objavljamo povabilo k vključitvi v učne skupnosti visokošolskih učiteljev in študentov EUTOPIE.

Vabljeni tudi k spremljanju tedenskega novičnika. Povezava do slednjega se nahaja na dnu te strani.

Razpis za pridobitev štipendije za poletne tečaje nemškega jezika na Bavarskem

Referat za doktorski študij, Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Razpis za pridobitev dvojnega doktorata v okviru mreže EUTOPIA

Informativa 2021