Oddelek za slavistiko

Predstavitev slovenskih prevodov treh Buninovih kratkih zgodb na portalu Культура.РФ

Na ruskem portalu  Культура.РФ si lahko danes, 27. 10., ob 19.00 po moskovskem času ogledate prenos predstavitve knjižne izdaje slovenskih prevodov treh Buninovih kratkih zgodb.

Prevodi so delo Maše Djivuljski, Tiborja Malinoviča in Vite Pintar, nastali pa so v okviru prevajalskega natečaja v soorganizaciji Oddelka za slavistiko, Vseruske knjižnice za tuje književnosti ter moskovskega Inštituta za prevajanje, na katerem so današnji alumni, takrat še študenti rusistike, sodelovali pred časom.

naslovnica predstavljene knjige

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021