Pridružite se športnim ekipam Filozofske fakultete

Pedagoška enota za šport Filozofske fakultete vabi vse brucke in bruce ter vse ostale študentke in študente, da se pridružite športnim ekipam Filozofske fakultete in zastopate njene barve v eni od univerzitetnih lig.

Vse športne ekipe bi bile zelo vesele podmladka (bolj ali manj mladega, čisto vseeno), ki bi okrepil njihove vrste v boju za čast in slavo med fakultetami.

Športne ekipe Filozofske fakultete so:

- košarka (Ž),

- košarka (M),

- odbojka (Ž),

- odbojka (M),

- nogomet (M).

Dobrodošli in vabljeni vsi: od mojstric in mojstrov do ljubiteljskih športnic in športnikov, da pridete pogledat ekipe na treningih. Aktivna udeležba na treningih in tekmah se lahko uveljavlja tudi kot opravljena praktična obveznost pri izbirnem predmetu Šport in humanistika. Kontakt za več informacij: ales.mocnik@ff.uni-lj.si  (za košarko tudi n.kaplja2021@gmail.com).

Pedagoška enota za šport bo svoje dejavnosti predstavila tudi na stojnici v avli fakultete, in sicer v torek, 25. 10., od 8. do 14. ure, in v sredo, 26. 10., od 8. do 14. ure. Lepo vabljeni!

Začetek obveznosti v letnem semestru 2022/23 (BlažR)

Sprememba GU Danica Čerče

Oddelek za arheologijo

Knjižnica Odd. za arheologijo