Prijava teme zaključnega dela

Skladno s Pravilnikom o zaključku študija morajo študenti 3. letnika 1. stopnje in študenti 2. letnika 2. stopnje oddati prijavo teme diplomskega oz. magistrskega dela najkasneje do začetka letnega semestra.

Oba pravilnika s podrobnejšimi informacijami in vsi obrazci, vezani na zaključek študija, so dostopni tukaj: https://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/pravilniki-akti.

V času dela na daljavo vsi postopki potekajo izključno preko elektronske pošte. Študenti v tajništvo oddelka oddajo podpisano prijavo v obliki skena, namesto podpisa mentorja pa v času dela na daljavo zadostuje elektronsko sporočilo z njihovim soglasjem.

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Oddelek za azijske študije