Znanstvenoraziskovalni inštitut

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Zveza EUTOPIA išče sodelavke in sodelavce ter študentke in študente 2. in 3. stopnje za koordinacijo in pisanje projektnih prijav za nepovratna sredstva.

V okviru evropske univerzitetne mreže EUTOPIA, ki je vodena preko Raziskovalno razvojnega centra UL, se Univerzi v Ljubljani odpirajo številne nove možnosti in priložnosti za različna mednarodna razvojna in/ali raziskovalna sodelovanja.

V naslednjih mesecih in letih je predvidenih še veliko projektov, ki bodo nadgrajevali obstoječe, načrtujejo pa tudi podporo članicam pri prijavi raziskovalno-inovacijskih projektov.

Iščejo več sodelavk in sodelavcev, ki bi radi sodelovali na področju pripravljanja in prijavljanja mednarodnih projektov v okviru evropske univerzitetne mreže EUTOPIA. Kandidatke in kandidati bodo pod strokovnim vodstvom usklajevali pripravo/koordinirali pisanje ene ali več prijav za mednarodne projekte. Odgovornosti kandidatk in kandidatov so podrobneje opisane v nadaljevanju.

PRILOŽNOST ZA VSE

Priprava in koordinacija prijave projekta:

• vodenje postopkov prijave v sodelovanju z akademskim osebjem in raziskovalnimi skupinami,
  • priprava stroškovnika in finančnega načrta,
  • zagotavljanje ustreznosti razpisnim pogojem,
  • svetovanje o vseh vidikih upravljanja pred izplačilom sredstev (pre-award),
  • usklajevanje prijav in prilagajanje vsebine prijav glede na vsebino obstoječih projektov.

PRILOŽNOST ZA ŠTUDENTKE IN ŠTUDENTE 2. in 3. STOPNJE

Pisanje projektnih prijav za nepovratna sredstva:

• pisanje projektnih prijav vezanih na raziskave in inovacije v okviru Obzorja Evropa, Erasmus + in/ali drugih programov financiranja EU,
  • sodelovanje in komunikacija s potencialnimi ali že izbranimi projektnimi partnerji po Evropi,
  • usklajevanje razvoja projektne prijave z določitvijo koncepta, zbiranjem in urejanjem informacij, pisanjem osnutkov in pridobivanjem odobritev,
  • upoštevanje rokov oddaje projektnih prijav in določanje prednostnih nalog in ciljev,
  • poznavanje digitalnih platform za pripravo in oddajo projektnih prijav, kot npr. Funding and Tenders Portal,
  • napredno znanje pisanja v angleščini.

Pisko oz. pisca projektov in/ali koordinatorico oz. koordinatorja prijave so pripravljeni zaposliti za določen čas ali preko avtorske pogodbe v okviru Raziskovalno razvojnega centra rektorata UL (predvideno 2021-2024). Edini pogoj, ki ga morate izpolnjevati, je napredno znanje angleškega jezika in veselje do branja in pisanja.

Pošljite svoj življenjepis na elektronski naslov eutopia.student@uni-j.si do 15. maja 2021.

Urnik knjižnice/ tajništva oddelka med 2. 4. in 5. 4. 2024

Najava razpisa za delovno mesto asistenta na Oddelku

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine