Študentski svet FF

Razpis kandidacijskega postopka za volitve študentskih predstavnikov v Akademski zbor Filozofske fakultete UL 2023/2024

Na podlagi 15. člena Poslovnika Študentskega sveta Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani razpisujem začetek kandidacijskega postopka za volitve študentov v  Akademski zbor Filozofske fakultete za študijsko leto 2023/2024. Razpisanih je 23 mest. Rok za oddajo kandidature je do torka, 30. januarja 2024, do 12.00.

Kandidati kandidaturo oddajo po elektronski pošti na naslov studentski.svet@ff.uni-lj.si z zadevo Kandidatura za akademski zbor – ne odpiraj.

Kandidatura mora vsebovati:

• datum,
  • ime in priimek kandidata,
  • kandidatov stalni naslov prebivališča,
  • kandidatov elektronski naslov,
  • kandidatovo številko mobilnega telefona,
  • potrdilo o vpisu kandidata za tekoče študijsko leto (2023/2024),
  • kandidatov lastnoročni ali overjeni digitalni podpis.

Potrditev kandidatov bo potekala na 3. redni seji ŠS FF, 31. januarja 2024, ob 18.00 preko spletne platforme Zoom.

Živa Gornik, predsednica ŠS FF

Razpis

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)