Razpis in vabilo k oddaji predlogov za Keleminova priznanja na Oddelku za germanistiko s skandinavistiko in nederlandistiko

Spoštovane študentke, spoštovani študenti!

V študijskem letu 2021/2022 bomo na Oddelku za germanistiko z nederlandstiko in skandinavistiko prvič podelili Keleminove nagrade za najboljša diplomska in magistrska dela. K prijavi vabimo vse študente in študentke, ki ste zaključili prvostopenjski ali drugostopenjski študij na našem Oddelku in imate mentorjevo priporočilo oziroma soglasje o odličnosti vaše zaključne naloge.

Za priznanje se v letošnjem študijskem letu lahko potegujejo dela, ki so bila zaključena v času od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2021. Čas za oddajo predlogov je do vključno 31. 12. 2021. Tista dela, ki so bila že prijavljena za fakultetno nagrado, so že avtomatično vključena v prijavo.

Smernice za podeljevanje Keleminovih nagrad in prijavni obrazec so objavljeni na spletni strani https://germanistika.ff.uni-lj.si/o-oddelku/keleminova-priznanja.

Izpolnjeno in podpisano prijavnico, utemeljitev mentorice oz. mentorja in delo v PDF formatu pravočasno pošljite po elektronski pošti v tajništvo na naslov tatjana.gyrkos@ff.uni-lj.si  s pripisom Keleminova priznanja – priimek in ime.

Vabljeni k prijavi!

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Mednarodna pisarna

Novičnik zveze EUTOPIA