Oddelek za umetnostno zgodovino

Razpis za študentsko delo v Loškem muzeju Škofja Loka

V Loškem muzeju Škofja Loka k sodelovanju vabijo študentke in študente zgodovine, arheologije, etnologije, umetnostne zgodovine, likovne pedagogike in drugih humanističnih smeri.

Gre za študentsko delo, ki obsega vodstva in delavnice za vrtčevske, osnovnošolske in srednješolske skupine ter za odrasle v Loškem muzeju v Loškem gradu in starem mestnem jedru Škofje Loke. Dogovoriti se je možno tudi za izvajanje programov v tujih jezikih in na drugih lokacijah, s katerimi upravlja muzej.

Več informacij najdete v razpisu, ki je objavljen tudi na spletni strani muzeja: https://www.loski-muzej.si/novice/iscemo-nove-vodicke-in-vodice_2/.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Skupine za Jezik v rabi 1 (samo dvopredmetni)

Začetek seminarja Creole 'Epistemologija vsakdanjega življenja / Antropologija kompleksnih sistemov'

Sprememba GU Frančiška Lipovšek