Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2021

Rektorjeva nagrada je tradicionalno tekmovanje, ki spodbuja inoviranje na Univerzi in pomaga inovatorjem na poti do trga. Organizirata ga Univerza v Ljubljani in Ljubljanski univerzitetni inkubator.

Že drugo leto zapored so tekmovanje razdelili v dve kategoriji:

• kategorijo študentk, študentov, alumen, alumnov in
  • kategorijo raziskovalk, raziskovalcev, redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani.

K prijavi vabijo vse, ki imate tehnološke ali netehnološke inovacije in inovativne podjetniške ideje.

1. Prijavi svojo inovacijo ali idejo.

2. Udeleži se pripravljalnih delavnic.

3. Predstavi svojo idejo v 3 minutah pred strokovno komisijo, predstavnicami in predstavniki gospodarstva ter akademskega sveta.

4. Nadaljuj svojo podjetniško pot na Ljubljanskem univerzitetnem inkubatorju (LUI), kjer ti bodo pomagali pri uspešnem vstopu na trg oz. se poveži s Pisarno za prenos znanja Univerze v Ljubljani, kjer ti bodo pomagali pri komercializaciji inovacije.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Tajništvo

Oddelek za azijske študije

Spremenjeni urnik knjižnice