Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni dogodek Predstavitev razpisa MSCA PF in podpore Univerzitetne službe za raziskovalno dejavnost (10. 12. 2021)

Med prizadevanja Univerze v Ljubljani sodi tudi zaposlovanje in usposabljanje odličnih mednarodnih podoktorskih raziskovalcev in raziskovalk. Evropski program Obzorje Evropa Marie Skłodowska-Curie Postdoctoral Fellowships (podoktorske štipendije) je primeren odgovor prizadevanjem UL, saj uspešni 2-3 letni projekt omogoča financiranje zaposlitve izkušenega tujega raziskovalca ali raziskovalke.

V kolikor vam je v interesu v delovni tim pridobiti obetavnega tujega podoktorskega raziskovalca ali raziskovalko, vas USRD vljudno vabi na dogodek Predstavitev razpisa MSCA PF ter aktivnosti za podporo in usposabljanje pri prijavah na razpis  (MSCA PF »Masterclass« program Univerze v Ljubljani), ki bo potekal v petek, 10. 12. 2021, ob 13. uri preko platforme Zoom.

Prijava na dogodek: spletni prijavni obrazec.

Predstavitev je namenjena vsem raziskovalnim ter pedagoškim sodelavcem in sodelavkam, ki bi s tujim raziskovalcem oz. raziskovalko oddali prijavo na razpis MSCA PF v letu 2022. Predstavitev bo potekala v slovenskem jeziku in bo trajala približno eno uro.

Za dodatna vprašanja so na UL na razpolago na e-naslovu: msca@uni-lj.si.

Z namero za prijavo na razpis MSCA PF, prosim, seznanite tudi ZIFF.

Razpis za ERASMUS+ študijske izmenjave 2022/23

Novi razpis za Erasmus študentske izmenjave

Razpis za kratkoročne doktorske mobilnosti 2021-22 - izvedba v letnem semestru

Štipendije Nemške zvezne fundacije za okolje