Referat

Štipendije IAEA Marie Sklodowska-Curie za študentke magistrskega študija na jedrskem področju

Štipendijski program IAEA Marie Sklodowska-Curie je namenjen povečanju ženske delovne sile na jedrskem področju. Program namenja štipendije študentkam za magistrske študije na jedrskem področju in nudi tudi možnost opravljanja prakse v IAEA. Sredstva v sklad je namenila tudi Slovenija.

Letos bo za študijski leti 2022/2023 in 2023/2024 štipendije prejelo okvirno 150 študentk.

Prijave so odprte do 30. septembra 2022.

Več informacij: www.iaea.org/MSCFP

Dopis

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun