Štipendije Nemške zvezne fundacije za okolje

Štipendijski program Nemške zvezne fundacije za okolje univerzitetnim diplomantom omogoča pridobitev dodatne strokovne usposabljenosti za reševanje nalog varstva okolja in ohranjanja narave v njihovih matičnih državah.

Štipendijski program traja od šest do dvanajst mesecev in vključuje večtedenski intenzivni tečaj nemščine. Inštitucije, ki gostijo udeležence, so univerze, raziskovalni inštituti, podjetja in društva v Nemčiji. Najboljši štipendisti se lahko potem prijavijo tudi na 6 mesečni financirani projekt izveden v Sloveniji.

Prijavijo se lahko magistranti s katerekoli fakultete. Prijave potekajo vsako leto, in sicer 5. septembra in 5. marca.

Več informacij je na voljo na spletni strani:

Boštjan Rogelj

izpiti - prof. Virk

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

izpiti - prof. Kos (26. 1. 2022)

Odprtost knjižnice Oddelka za psihologijo v sredo, 26. 1. 2022

Zagovori magistrskih del, februar 2022

Oddelek za psihologijo

Odprtost knjižnice Oddelka za psihologijo v sredo, 26. 1. 2022

GU - sprememba

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo Slovaške republike za slovenske študente