Oddelek za sociologijo

Uvod v sociologijo I

Spoštovane in spoštovani,

glede na trenutno, nič kaj spodbudno situacijo v državi, glede vse večjega števila okuženih oseb s Covid-19, ter glede na vse večje pozive s strani zdravstva, ostale stroke ter vodstva univerze in fakultete, glede upoštevanja ukrepov za zajezitev okužbe, vam s profesorico sporočava, da se bo tudi predmet Uvod v sociologijo 1 (tako vaje, kot predavanja) od jutri pa vse do preklica, v celoti izvajal preko Zooma.

Čeprav smo še do danes upali, da bomo lahko nadaljevali z izvajanjem kot do sedaj, pa so zadnji dnevi pokazali, da je situacija resnejša, kot smo prvotno mislili. Zato meniva, da je v dani situaciji najbolj smotrno in varno, da vsaj za določeno obdobje vse aktivnosti prenesemo na splet.

Takoj ko bo mogoče bomo z izvajanjem predmeta pričeli ponovno v živo in po principu kolobarjenja, kot do sedaj.

Upava, da bo to obdobje kratko in da se kmalu spet srečamo v predavalnici. Do takrat pa se srečamo na Zoomu.

Ostanite zdravi in vse dobro,

Red. prof. dr. Milica Antić Gaber in Asist. dr. Jasna Podreka

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani