Vpis na kreditno ovrednoteno obštudijsko dejavnost Centra za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani

V študijskem letu 2022/2023 Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani razpisuje 23 kreditno ovrednotenih dejavnosti, na katere se lahko vpišejo študentke in študenti Univerze v Ljubljani v sklopu splošne zunanje izbirnosti in pridobijo 3 ali 4 ECTS  kreditne točke. Ponudba zajema vsebine s področja varovanja okolja, osebnega in profesionalnega razvoja, govornega sporočanja in nastopanja, mednarodnega projektnega dela, socialnih inovacij za izzive dolgožive družbe, orkestrsko igro in športne dejavnosti. Vpis poteka od 16. 8. 2022 do 25. 9. 2022 oziroma do zapolnitve mest. Ponudba in informacije o vpisu so dostopne na tej povezavi.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Kristina Lazar

Sprememba GU Anja Mrak

Odpoved pedagoškega procesa pri prof. dr. Hotimirju Tivadarju