Vprašalnik o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa

Skupina za spremljanje bolonjskega procesa prosi študente in zaposlene, da v vprašalniku o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa prispevate svoje mnenje in izkušnje ter tako pomagate izboljšati njihovo delovanje.

Dopis Skupine za spremljanje bolonjskega procesa tako nagovarja potencialne anketirance:

Kaj veste in kaj menite o evropskem visokošolskem prostoru (EHEA) ter bolonjskem procesu?
Izpolnite našo anketo in nam pomagajte razumeti, kako številni akterji v visokošolskih skupnostih dojemajo EHEA in njegovo delovanje - pomagajte nam postaviti ključna vprašanja oz. opozoriti na izzive, o katerih je koristno razpravljati in nam s tem tudi pomagajte, kako se lahko vključimo v tesnejši dialog. Pomagajte nam bolje komunicirati o visokošolski politiki in razvoju ter delite svoje ideje o tem, katere dejavnosti so zaželene in potrebne ter kako okrepiti sodelovanje in povezovanje.

Hvala za vaš čas in dragocene prispevke!

Sprememba GU Jana Kenda

Uradne ure strokovne službe Odd. za prevajalstvo (6. 5. – 10. 5. 2024)

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za azijske študije, 30.4.

Sprememba GU Alenka Cedilnik

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za muzikologijo, 30.4.